Савиндан

Резањем славског колача и пригодним програмом који су припремили ученици и наставници школе, традиционално је обележена школска слава, како у матичној школи, тако и у подручним одељењима. Поред свештеника, директора школе и наставног особља, приредбама су присуствовали и мештани Штубика, Малајнице, Турије и Плавне. Овогодишњи колачар Павле Лазић из Штубика предао је колач колачару за наредну годину Вуку Михајловићу, такође из овог места. За све ученике обезбеђени су пакетићи. Након приредбе, ученици су имали могућност да учествују у квизу о Светом Сави, који је припремио вероучитељ Славиша Видовић.
Породица и ја = Божићна чаролија

Међународни дан толеранције

Дан је посвећен дружењу ученика са представницима вршњачког тима и ученичког парламента, као и педагогом школе. Путем презентације, игре улога и радионице са нашим најмлађима подсетили смо се шта значи бити толерантан.
Правилна исхрана

Октобар - месец здраве исхране. Наставница биологије, Радица Станковић, заједно са учитељицом Снежаном Симић и педагогом школе, одржала је радионицу "Правилна, здрава исхрана" разредној настави.
Безбедност у саобраћају

Радионица "Безбедност у саобраћају" за ученике 1. и 2. разреда. Предавач саобраћајни полицајац Милена Костић.
Велико срце деце Србије

ПЛАН АКТИВОСТИ ПОВОДОМ ОБЕЛЕЖАВАЊА ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ ПОД СЛОГАНОМ „Велико срце деце Србије“ – 2. 10. - 8.10. 2023. године Понедељак: Нижа настава: Радионица „Моја права и обавезе“ 1-4. разред (теорија, практичан рад, евалуација); Виша настава: Радионица „Моја права и обавезе“ 5-8. разред (теорија, практичан рад, евалуација); Замена улога Уторак: Нижа настава: Наша кухињица; Виша настава: Наша кухињица; Замена улога Среда : Нижа настава: Плешимо заједно!; Виша настава: Музичке игре; Замена улога Четвртак: Нижа настава: Рециклажа – модна ревија (радионица са родитељима); Виша настава: Очистимо двориште!; Замена улога Петак: Нижа настава: Излет до Малајнице и спортске игре; Виша настава: Излет до Малајнице и спортске игре
Јесењи крос 2023.

Спортски сусрети 2023.

Као и сваке године, поводом Дана школе организујемо спортске сусрете виших и нижих разреда. У вишим разредима дружили смо се и са екипама из Јабуковца и Уровице у малом фудбалу и рукомету, док су се нижи разреди такмичили у игри "Између две ватре" и малом фудбалу.
Засади дрво

У оквиру пројекта Министарства просвете и технолошког развоја ,,Засади дрво“ под називом ,,Друштво природи или природа друштву“ до краја априла 2023. године планирана је садња 250 000 садница широм Србије. Тако су и наши ученици учествовали у акцији и засадили два дрвета црног бора у школском дворишту, а све са циљем информисаности и образовања ученика о значају очувања животне средине, садњи садница, њиховом одржавању, као и начину на који треба да брину о природи.
Дан поезије

"Кажи свој стих" 21. март - Светски дан поезије. Обележавање овог дана има за циљ да се кроз песнички израз подрже језичка различитост и језици који су угрожени. Промоција читања и писања, објављивања и проучавања поезије у језичким заједницама широм света јесу начини да се обележи овај дан, а све с намером да се ода признање националним, регионалним и интернационалним поетским покретима. УНЕСКО је проглашење Светског дана поезије препознао као могућност и начин да се изрази јединство у креативности људског ума. Захваљујући поезији откривамо да појединци свуда у свету деле иста питања, мисли и осећања.